Tercia Foglalkoztatási Egyesület

I. Fehérvári Táncfesztivál

MEGHÍVÓ

Kedves Táncosok, Oktatók, Tanárok, Vezetők!

A székesfehérvári Tercia Foglalkoztatási Egyesület hagyományteremtő szándékkal rendezi meg az

I. Fehérvári Táncfesztivált!

Az I. Fehérvári Táncfesztivál plakátja

A rendezvény célja, hogy bemutatkozási lehetőséget biztosítsunk minden táncosnak és táncstílusnak. Lehetsz profi, vagy lelkes amatőr, lehet a tánc a hivatásod, lehet a hobbid – a lényeg: A TÁNC SZERETETE.

A fesztiválra ezúton szeretettel meghívunk Benneteket!

Időpont: 2012. május 12. szombat 18.00 óra
Helyszín:Felsővárosi Közösségi Ház színházterme
Székesfehérvár, Havranek u. 27.

Az est támogatói értékes nyereményeket ajánlanak fel, a rendezvényen meglepetés sztárvendég is fellép, és a műsor végén gazdára talál az est fődíja!

Amennyiben felkeltettük érdeklődéseteket, kérjük, hogy a részvételi szándékot jelezzétek az alábbi elérhetőségen, ahol bővebb információkkal is tudunk szolgálni: fehervaritancfesztival (kukac) gmail.com.

A fellépők száma korlátozott, helyet a jelentkezés sorrendjében és a regisztrációs díj befizetése ellenében biztosítunk!

Regisztrációs díj: 1000,- Ft / fő, amiért 8 perc műsoridőt tudunk biztosítani.
Regisztrációs lap letölthető ide kattintva.

Várjuk a jelentkezéseteket:

Nagy-Majoros Zsanett Vitézné Bán Tímea