A Tercia StArt Egyesület programjai

Tánc És Egészség

...avagy test a lelke mindennek.

A Nemzeti Táncszínház "Tánc És..." előadás-sorozata szórakoztató módon mutatja be, hogyan kapcsolódik a tánc életünk különböző perspektíváihoz.

Előadó: Lakatos János nívódíjas koreográfus és táncpedagógus, a Magyar Táncművészeti Egyetem tanára.

A Tercia StArt Egyesület, a „Helyben elérhető kulturális és közösségi szolgáltatások támogatása, városi sajátosságokra, értékekre alapozott programok kialakítása, helyi igénybevételének elősegítése” elnevezésű pályázati projekt keretében meghirdeti a „Tánc És...” című, 4 alkalomból álló workshop-sorozatot, melynek negyedik része 2021. július 11-én 17:00 órakor kezdődik.

Tánc És... Technológia

Tudomány a művészet mögött, avagy gyertyafénytől a robotokig

A Tercia StArt Egyesület, a „Helyben elérhető kulturális és közösségi szolgáltatások támogatása, városi sajátosságokra, értékekre alapozott programok kialakítása, helyi igénybevételének elősegítése” elnevezésű pályázati projekt keretében meghirdeti a „Tánc És...” című, 4 alkalomból álló workshop-sorozatot, melynek harmadik része 2021. július 10-én 17:00 órakor kezdődik.

Tánc És... Kreativitás!

"Szimfónia a kocsonyában, avagy hogyan lesz a semmiből valami?"

A Tercia StArt Egyesület, a „Helyben elérhető kulturális és közösségi szolgáltatások támogatása, városi sajátosságokra, értékekre alapozott programok kialakítása, helyi igénybevételének elősegítése” elnevezésű pályázati projekt keretében meghirdeti a „Tánc És...” című, 4 alkalomból álló workshop-sorozatot, melynek első része 2021. július 3-án 17:00 órakor kezdődik.

Tánc És... Erotika

A mozgás és a csábítás közös története (férfi és női szemmel is)

A Tercia StArt Egyesület, a „Helyben elérhető kulturális és közösségi szolgáltatások támogatása, városi sajátosságokra, értékekre alapozott programok kialakítása, helyi igénybevételének elősegítése” elnevezésű pályázati projekt keretében meghirdeti a „Tánc És...” című, 4 alkalomból álló workshop-sorozatot, melynek második része 2021. július 4-én 17:00 órakor kezdődik.

I. Székesfehérvári Táncválasztó

2021. június 26-án jön az I. Székesfehérvári Táncválasztó, egy egész napos INGYENES, interaktív családi programsorozat a „Nagy Sportválasztó” program ötletére alapozva.

A hagyományteremtő céllal megrendezésre kerülő program célja, hogy a székesfehérvári családok még jobban megismerjék és megkedveljék a táncot, kicsik és nagyok egyaránt kiválaszthassák a nekik megfelelő táncstílust.
A színpadon egymást követik a tánccsoportok bemutatói, melyek alkalmanként a közönség bevonásával folytatódnak.